Tottenham vs Madridi Real 3:1.Foto: Tim Ireland
1. november 2017, 23:45

Jalgpalli Meistrite liigas võitis Tottenham H-alagrupi põnevusmatšis 3:1 Madridi Reali ja kindlustas edasipääsu.

Tänavu suurepärast hoogu näitav Inglismaa tiim läks Dele Alli väravast juhtima 27. minutil. Sama mees tegi uuesti skoori ka teise poolaja alguses ning 65. minutiks oli seis juba 3:0, sest ühe tabamuse lisas ka taanlane Christian Eriksen. Dele Allist sai Steven Gerrardi kõrval teine inglane, kes Meistrite liigas Realile kaks väravat on löönud.

Madridi meeskonna auvärava lõi Cristiano Ronaldo kümme minutit enne lõpuvilet. Viimati sai Real Meistrite liiga algrupis kaheväravalise kaotuse 2008. aastal, kui Juventusele jäädi alla numbritega 0:2.

Oh by the way, we're also through to the @ChampionsLeague knockout stages! #COYS pic.twitter.com/Yd7pQhVN8M

H-alagrupis on Tottenhamil nelja vooruga koos 10 punkti, mis kindlustab neile edasipääsu. Real on seitsme punktiga teine. Täna Saksamaal omavahel 1:1 viiki mänginud Dortmundi Borussia ja Nikosia Apoel on kahe punktiga vastavalt kolmas ja neljas.

Edasipääsu tagas ka Manchester City, kes sai 4:2 jagu Napolist. Manchesteri klubi on seni Meistrite liigas tunnistanud vaid võite.