Mattias Käit. Foto: Stanislav Moshkov
2. november 2017, 15:37

Käit ja Fulham said karikasarjas ülivalusa kaotuse

Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit sai eile hilisõhtul Fulhami U21 meeskonnaga EFL karika raames ülivalusa 2:3 kaotuse League One'i ehk Inglismaa tugevuselt kolmanda liiga klubilt Charlton Athleticult.

Fulhami noored tegid oma linnarivaali The Valley nime kandval staadionil imelise alguse, kui juba neljandal minutil juhtohjad haarati, vahendab Soccernet.ee.

Paraku tuli Fulhami U21 satsil vastu võtta ikkagi ülivalus kaotus - 89. minutil viigistas Rangersist Charltonis laenul olev ja Leicester City Inglismaa meistriks tuleku hooajal isegi kõrgliigas Rebaste eest väljakul käinud Joseph Dodoo seisu 2:2-le ning esimesel üleminutil lõi Joe Aribo Charltoni võiduvärava.

Mattias Käit alustas kohtumist number kümne positsioonil ja sai kirja täismängu.