Kevin Seraphin näitas võimu. Foto: Twitter
Euroliiga
3. november 2017, 23:54

ÜHTLANE EUROLIIGA: Viie vooru järel pole ainsatki täiseduga meeskonda

Korvpalli Euroliiga viienda vooru viimases kohtumises alistas Barcelona koduväljakul 73:51 Olympiacose.

Korvidevaest mängu alustasid paremini külalised, kui haarasid väikse algedu. Pärast viigilist avaveerandit sai aga Barcelona paremini minema ning pääses poolajale kuuepunktilises eduseisus.

Võõrustajad hoidsid kohtumist enda kontrolli all ning lõplikult tehti sotid selgeks viimasel veerandajal. Barcelona 19:4 spurt oli piisav, et turvaliselt võidusadamasse tüürida.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli Kevin Seraphin 13 punktiga. Olympiacose poolelt viskas ainsana kahekohalise summani jõudnud Ioannis Papapetrou 11 silma.

Ühtlasi oli see Kreeka tippklubile hooaja esimeseks kaotuseks, mis tähendab, et Euroliigas pole enam ühtegi puhaste paberitega võistkonda. Barcelona sai kolme kaotuse kõrvale kirja teise võidu. Ainsana pole silma pähe saanud Anadolu Efes.