Renee Teppan. Foto: Facebook @trentinovolleysrl
5. november 2017, 22:34

VIDEO | Vahetusest paugutama lastud Renee Teppani panusest Itaalias ei piisanud

Võrkpalli Itaalia kõrgliigas jätkus Trentino Diateci kehv hoog. Kuuendas mänguvoorus jäädi koduväljakul alla Verona Calzedoniale 1:3 (21:25, 21:25, 25:17, 22:25).Viimases voorus põhikoosseisu pääsenud Teppan oli tänaseks kohtumiseks taas pingile kupatatud, kuid kaua eestlane seal ei istunud. Esimese võimaluse sai meie diagonaalmees juba teises geimis, kui käis servimas. Kolmandast geimist alates lükati Teppan aga Itaalia koondislase Luca Vettori asemel platsile. Võimaluse saanud Teppan tüüris Trentino kohe ka geimivõiduni, kuid neljandas geimis tuli jälle tunnistada Verona klubi paremust, mistõttu kuulus neile ka kogu kohtumine.Rünnakul tegutses meie mees hästi, kui 17st tõstest virutas Teppan punktiks 8 (rünnak 47%). Ühe punkti lisas diagonaalründaja veel servimisel. Enne teda diagonaalikohustusi täitnud Vettori panus jäi