Esile tõusnud Egert Halleri neli kolmest aitasid Valga kindla võiduni

Toimetas Ats Kuldkepp, 8. november 2017, 21:06
Egert Haller. Martin Ahven
Eesti korvpalli meistriliigas vaid ühe kaotuse saanud Valga-Valka Maks&Moorits parandas positsiooni ka Läti meistrivõistlustel. Täna alistati kodusaalis Läti Ülikool 73:62 ja kolme kaotuse kõrvale saadi teine võit.

Pärast tasavägiselt lõppenud avapoolaega võitis Valga kolmanda veerandi 24:11 ja ohtlikult lähedale ei lastud külalisi ka viimasel perioodil.

Valga kasuks viskasid Egert Haller, Roberts Freimanis ja Edgars Lasenbergs 16 punkti. Eesti meistriliiga oktoobri parimaks mängijaks valitud Haller tabas 10 kaugviskest 4. Rain Raadiku arvele jäi 4 punkti ja 9 lauapalli. Läti Ülikooli resultatiivseim oli Linards Jaunzems 20 silmaga.

Valga tõusis tabelis viiendale kohale, Läti Ülikool on kahe võidu ja viie kaotusega kuues. Esikohal on kõik kaheksa mängu võitnud Ventspils, kes alistas täna Meistrite liigas Türgi klubi Gaziantepi koguni 99:74.

9. november 2017, 19:50
VIIES VEERANDAEG | Korvpallirosolje: Andrest Sõbrast, noortest, Kalev/Cramost, NCAAst ja paljust muust
6. november 2017, 10:48
ÕHTULEHE ÜMARLAUD | Kes pääsevad Eesti korvpallikoondisesse, kes on kõige üllatuslikum koondisekandidaat?
4. november 2017, 19:07
Lätlased vedasid Valga Pärnu vastu võiduni, suvepealinlasi ei aidanud ka Rannar Raabi kaksikduubel
31. oktoober 2017, 22:06
Ilusa hooaja alguse teinud Valga tagamängija: läksime isegi Kalev/Cramot võitma