Tartu Ülikooli korvpallimeeskond. Foto: Reigo Teervalt
9. november 2017, 21:05

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võttis kohustusliku võidu

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond läks kohalike meistrivõistluste raames täna vastamisi G4S Noorteliiga meeskonnaga ning koduplatsil mänginud taaralinlased võtsid kohustusliku 88:59 võidu.Tartu näitas oma paremust igal veerandajal. Kui esimeseks pausiks oldi peal vaid nelja silmaga (20:16), siis poolajaks olid edunumbrid juba 45:27.

Samasuguses stiilis kulges ka teine poolaeg, kus kolmas ja neljas veerandaeg võideti vastavalt kaheksa ja kolme punktiga ning nii kuuluski kogu mäng tartlastele 88:59.

Priit Vene hoolealustest said täna mänguaega 11 meest, kellest enim punkte tõi Hendrik Eelmäe, kelle kontosse jäi lõpuks 19 silma. Steven Cook lisas omalt poolt 18, Kristjan Kitsing 15.

Noorteliiga resultatiivseim oli 14 punktiga Ron Arnar Pehka. Kahekohalise arvu silmadeni jõudsid veel Erki Kuhi (11) ja Joonas Sein (10).

Noorteliiga jaoks oli tegemist neljanda kaotusega neljast mängust, Tartu korjas kolme kaotuse kõrvale teise võidu.