Pärnu jätkas Balti liigas valgevenelaste nukrat seeriat (2)

Toimetas Karl Juhkami, 9. november 2017, 21:18
Pärnu Sadam.  Martin Ahven
Pärnu Sadam noppis Balti liigas oma teise võidu, kui koduplatsil alistati Tsmoki-Minsk 96:77.Pärnu lükkas pärast 19:19 viigiseisul lõppenud avaveerandit sisse kohe teise käigu kui purjetas poolajapausiks kümnepunktilisse eduseisu. Kolmandal veerandajal suutsid vastased taas suvepealinlastega mängida kui võrdne võrdsega, kuid viimasel veerandajal tuli taas ilmsiks pärnakate paremus ning nii kuuluski mäng Sadamale 96:77.Pärnu rünnakukoormust kandis täna Mihkel Kirves, kes kogus mängu lõpuks 25 punkti. Kahekohalise arvu punkte viskasid veel Karl Martin Kask (15), Saimon Sutt (13), Karl Johan Lips (12) ja Sten Saaremäel (10).Tsmoki parim oli 26 punkti visanud Yauheni Beliankou. Minski meeskonnale said saatuslikuks pallikaotused, mida nad tegid lausa 20 (vs Pärnu 6).

Kui Pärnu hoiab kahe võidu ja ühe kaotusega A-alagrupis neljandat kohta, siis Minski meeskond on pärast nelja mängu endiselt võiduta ning nemad võib leida kuuendalt tabelirealt.

9. november 2017, 21:05
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võttis kohustusliku võidu
9. november 2017, 20:25
Moskva CSKA Hispaania meistrile sõnaõigust ei jätnud
9. november 2017, 19:50
VIIES VEERANDAEG | Korvpallirosolje: Andrest Sõbrast, noortest, Kalev/Cramost, NCAAst ja paljust muust
9. november 2017, 14:42