Kaia Kanepi.Foto: Stanislav Moshkov
9. november 2017, 21:58

Kanepi sammus Prantsusmaal kindlalt veerandfinaali (6)

Kaia Kanepi (WTA 107.) sammus Prantsusmaal Limoges'is peetaval WTA-tenniseturniiril kindlalt veerandfinaali, kui alistas teises ringis kohaliku tennisisti Jessika Ponchet'i (WTA 269.) kahes setis 6:1, 6:2. Kanepi jäi kohe teises geimis küll raskesse seisu, kui vastasel oli kasutada kaks murdepalli, kuid eestlanna suutis raskest olukorrast välja tulla ning pärast seda Haapsalust pärit piiga avasetis enam tagasi ei vaadanud, võites selle kindlalt 6:1.Teises setis pidi eestlanna natukene rohkem vaeva nägema, kuid lõppude lõpuks kulus eestlannal vastase alistamiseks vaid 52 minutit. Kanepi oli vastasest parem 6:1, 6:2. Veerandfinaalis ootab Kanepit ees turniiril kolmandat asetus omav prantslanna Pauline Parmentier (WTA 91.). Omavahel on tennisistid vastamisi läinud varasemal kolmel korral (2005, 2010 ja 2014. aastal) ning iga kord on peale jäänud eestlanna.