Milano - Kaunase Žalgiris. Foto: Twitter @bczalgiris
9. november 2017, 23:27

Imelist tabavust näidanud Žalgiris purustas Milano ja naasis taas võidulainele

Korvpalli Euroliigas kahes järjestikuses mängus vastase paremust tunnistanud Kaunase Žalgiris parandas lohakusvea kuuendas mänguvoorus, kui hävitas võõral väljakul Milano meeskonna 94:62.Leedu klubi tegi asjad selgeks teised veerandajal, mis võideti 25:11 ning poolajaks oli nende edu juba 19-punktiline (50:31).Teisel poolajal jätkasid Žalgirise mängijad mängu nautimist ning lennutasid korve igast asendist. Kolmas veerandaeg kuulus samamoodi neile 20:10 ning kohtumise lõpuks olid nende võidunumbrid 94:62. Kaunase sats näitas väga meeskondliku mängu, sest kahekohalise arvu punktideni jõudis lausa kuus meest: Paulius Jankunas (13), Kevin Pangos (12), Brandon Davies (12), Axel Toupane (11), Arturas Milaknis (11) ja Edgaras Ulanovas (10). Milano klubi parim oli 13 silma visanud Andrew Goudelock. Leedukad näitasid kolmese joone tagant head tabavust, visates kaugviskeid 65%-liselt (20st 13) vs Milano 22,6% (31st 7). Õhtu viimases mängus avas Euroliigas oma võiduarve I