Christian Eriksen lõi Iirimaa võrku kolm ilusat väravat.Foto: LEE SMITH
14. november 2017, 23:33

Staari kübaratrikk viis Taani jalgpalli MMile (3)

Iirimaa ja Taani jalgpallikoondised selgitasid äsja lõppenud play-off kohtumises välja viimase Euroopa rahvusesinduse, kes pääseb järgmisel aastal Venemaal mängitavale MMile. Taani võttis võõrsilt 5:1 võidu.

Paari avakohtumine lõppes väravateta viigiga, kuid tänases matšis avati skoor juba 6. minutil, kui kodupubliku rõõmuks saatis palli peaga väravasse Iirimaa keskkaitsja Shane Duffy.

Taani vastust ei pidanud aga üleliia kaua ootama. Esmalt viigistas Andreas Christensen seisu, seejärel saatis palli väravalati põrkest puurivahi selja taha Taani suurim staar, Tottenham Hotspuris leiba teeniv Christian Eriksen. Teisel poolajal lõi Eriksen veel kaks väravat, Nicklas Bendtner lisas penaltist ühe tabamuse.

MMile on nüüd pääsme lunastanud 30 riiki. Järelejäänud kaks kohta selgitavad välja Austraalia - Honduras, Peruu - Uus-Meremaa