Eesti korvpallinaiskond sõidab Valgevenest tagasi suure kaotusega

Toimetas Ats Kuldkepp, 15. november 2017, 18:44
Eesti koondise kogenuim tegija Merike Anderson.Foto: Martin Ahven
Eesti naiste korvpallikoondis jätkas 2019. aasta EM-valiksarja kaotusega, kui Minskis jäädi 63:80 alla Valgevenele. Esimene poolaeg kaotati 32:43, viimasele perioodile mindi vastu seisul 50:65.

20 pallikaotust teinud Eesti resultatiivseim oli 22 punktiga Merike Anderson, 11 silma lisas kapten Mailis Pokk. 15aastane Anna Gret Asi viskas 14 minuti jooksul 5 punkti ja võttis 2 lauapalli. Valgevenele tõi Viktoria Hasper 20 punkti.

Laupäeval kindlalt Türgile alla jäänud Eesti on B-grupis kaotanud nüüd mõlemad kohtumised. Järgmised matšid peetakse veebruaris, kui kodus minnakse vastamisi Poola ja võõrsil Türgiga. Finaalturniirile pääsevad neljaste gruppide võitjad ja kuus paremat teise koha naiskonda.

16. november 2017, 20:51
Himki nukker nädal sai koduväljakul jätku
15. november 2017, 09:16
Eesti korvpallikoondist ootab täna tunduvalt haugatavam suutäis kui Türgi
12. november 2017, 18:22
15-aastase Anna-Gret Asi võitluslik mäng sümboliseeris naiste korvpallikoondise uut algust
11. november 2017, 19:21
Korvpallinaiskonna peatreener Janne Rits: noored edenevad kogenute kõrval päevadega