TTÜ korvpallurid. Foto: Alar Truu
16. november 2017, 19:37

Laatsaretistunud TTÜ-l polnud leedulaste vastu võimalustki (1)

Korvpalli Balti liigas sai TTÜ meeskond tabelisse kahe võidule kirja teise kaotuse, kui jäi Pasvalyses 51:75 alla sealsele Pieno Zvaigzdesile. TTÜ sõitis Leetu ilma Levi Martin Giese, Sander Viilupi, Risto Puuri ja Sten Olmreta. Lisaks haigestusid bussisõidul nii Rain Koort kui ka Toomas Raadik, kellest viimane käis küll viieks minutiks platsil, kuid kurnatuse tõttu oma tavapärast mängu näidata ei suutnud. Sisuliselt seitsme mehega mängul olnud TTÜ jäi leedulaste vastu kohe alguses taha, kaotades avaveerandi 8:24. Teistel veerandaegadel suutis meie klubi siiski pakkuda vastasega võrdset mängu ning lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool vastaste 75:51 võidunumbrid. Eesti meeskonna eest jõudsid kahekohalise arvu punktideni täna Levan Maskhulia ja Tõnis Peil, kes tõid vastavalt 15 ja 13 punkti. Pieno parim oli Ignas Fiodorovas 13 silmaga. Niigi räsitud meeskonna laatsaret täienes veel kolmanda veerandaja alguses, kui vigastada sai Oliver Metsalu.Enne