James Harden. Foto: Ross D. Franklin
17. november 2017, 08:38

KUIDAS PALUN? Houston Rockets viskas NBAs avapoolajaga 90 punkti

Korvpalliliigas NBA panid Houston Rocketsi mängumehed Phoenix Sunsi vastu käima korraliku keerisvurri, kui võtsid võõral väljakul oma 142:116 võidu.Veelgi muljetavaldavam oli Mike D'Antoni hoolealuste tegevus esimesel poolajal. Mängupausile minnes oli Rocketsi meeskond visanud lausa 90 punkti!Tavapäraselt kandis rünnakukoormust nende superstaar James Harden, kes tõi 48 punkti (kolmesed 11st 6, kahesed 22st 12). Suureskoorilises kohtumises jõudis kahekohalise arvu punktideni veel kuus mängumeest.Pärast vigastuspausi sai taas väljakul näha ka Chris Pauli, kes viibis platsil 20 minutit ning sai selle ajaga kirja 11 punkti ja 10 korvisöötu. Meeskondlikult loopis Hoston kaugviskeid 48%-liselt, tabades 44st teele saadetud kolmesest 21. Phoenixi resultatiivseim oli Troy Daniels 23 punktiga.