Euroliiga
17. november 2017, 23:40

Täiendatud kell 23.40 teiste mängude tulemustega!

Milline mängulõpp - CSKA ja Fenerbahce pakkusid Euroliigas võimsa trilleri (1)

Korvpalli Euroliigas kohtus tiitlikaitsja Istanbuli Fenerbahce kolme päeva jooksul teist korda samuti suurte soosikute kilda kuuluva vastasega - kui kolmapäeval tuli kodus lisaajal tunnistada Pireuse Olympiacose paremust, siis nüüd murti Moskvas samuti lisaajal maha senine ainujuhtija CSKA!

Seejuures pääses Fenerbahce esimesel poolajal juba 18 punktiga ette, kuid nagu selle nädala mängud on näidanud, ei pruugi isegi 26-punktiline vahe midagi tähendada. CSKA võttiski juba kolmanda veerandi keskpaigaks järele, kuid lahti rebida ei suutnud. Normaalaeg lõppes 83:83 ja ka teine lisaaeg polnud kaugel, kuid 0,1-0,2 sekundit enne lõppu lükkas Nicolo Melli sisse Brad Wanamakeri mööda läinud viske ja Fenerbahce võitis 95:93.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate tsenter Jan Vesely koguni 31 punktiga, CSKA resultatiivseim oli Sergio Rodriguez 20 silmaga.

Vaata Vesely võimsat pealtpanekut üle Kyle Hinesi!

CSKA-le (6 võitu ja 2 kaotust) jõudis järele Olympiacos, kes alistas Belgradi Crvena Zvezda 85:59 (Thompson 14 - Rochestie 20).

Fenerbahce saldo on 5-3 nagu ka Madridi Realil, Ateena Panathinaikosel, Tel Avivi Maccabil ja Himkil. Selleni võis jõuda ka võõrsil Milanoga kohtunud Bamberg, kuid Saksamaa klubi kaotas 62:71 (Wright 12 - Jerrells, Tarczewski 12). Seejuures tõi pidevalt tagaajaja osas olnud Milano mängu pöörde alles viimasel veerandajal - veel seitse minutit enne lõppu oldi taga 46:57, kuid kohtumine lõpetati 25:5 spurdiga!

Päeva viimases kohtumises alistas Barcelona Hispaania klubide duellis kodusaalis Valencia 89:71 (Oriola 14 - Pleiss 13).