Crvena Zvezda mängija Mathias Lessort täna Pireuse hallis.Foto: Twitter / Eurohoops
Euroliiga
17. november 2017, 22:57

Skandaal: Pireuses sattus korvpallihalli gaasi, mängijad ei saanud hästi hingata!

Korvpalli Euroliigas lõhnas Pireuses skandaali järele, sest mänguhallist väljaspool lasti pisargaasi ja see tungis ka saali.

Kohalik Olympiacos mängis Belgradi Crvena Zvezdaga ning portaali Eurohoops teatel ei saanud kolmanda veerandaja lõpu eel külaliste vahetusmehed enam hästi hingata. Ka mõned fännid pidid kohti vahetama. Mäng peatati viieks minutiks ja jätkus siis.

Väljakul tuliseks ei läinud, kreeklased panid sealgi vastaste hingamise kinni ja võitsid 85:59.

Võta Õhtulehe ja Playplusi ühispakett ning vaata Eesti korvpallikoondise MM-valikmänge otse internetist. Loosi läheb iPad! Proovi ja osale loosimises!