Lauri Markkanen (palliga).Foto: Jim Young
18. november 2017, 09:05

VIDEO | Soomlase vinge esitus tõi Chicago Bullsile võidu

Ookeantaguses NBA korvpalliliigas võitis Chicago Bulls 123:120 Charlotte Hornetsit ja taas tegi Bullsi ridades vinge esituse 20aastane Vantaas sündinud soomlane Lauri Markkanen.

Soomlase arvele jäi lõpuks 31 minutiga 16 punkti, 7 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu, Bullsi parimatena viskasid Justin Holiday 27 ja vahetusmees Kris Dunn 22 punkti. Kolmanda veerandi lõpuks oli Charlotte veel juhtimas, kuid viimase veerandi võitis Bulls 40:28. Üleplatsimehena viskas Kemba Walker kaotajate kasuks 47 punkti.

Lätlane Kristaps Porzingis viskas New York Knicksi kasuks 13 punkti, kuid tiim kaotas seekord 84:107 Torontole. Vahva viskekontserdi pani püsti Denveri meeskond, kes alistas 146:114 New Orleansi, viimase kahe veerandiga skoorisid võitjad koguni 82 punkti.