Ragnar Klavan õhuduellis Shane Longiga.Foto: PAUL ELLIS
18. november 2017, 18:50

HEA TÖÖ! Ragnar Klavan ja Liverpool marssisid neljanda järjestikuse võiduni (2)

Neljandat järjestikust mängu algkoosseisu usaldatud Ragnar Klavan väljus FC Liverpooliga neljandat korda järjest väljakult ka võitjana, kui täna oldi Inglismaa kõrgliigas 3:0 üle Southamptonist.Jürgen Kloppi hoolealused läksid kohtumist juhtima 31. minutil, kui Mohamed Salah filigraanselt nahkkera 17 meetri pealt vasaku jalaga Southamptoni väravat kaitsnud Fraser Forsteri selja taha keerutas. Kümme minutit hiljem lõi egiptlane oma teise. Salahi jooksu märganud Coutinho mängis ründepartnerile oivaliselt ajastatud söödu, pärast mida mehel ei jäänudki muud üle, kui oma Inglismaa kõrgliiga üheksas tabamus sepistada. Niimoodi võttis ta oma nimele ka ühe rekordi. Enne tänast kuulus Premier League's vingeim start Punaste särgis Robbie Fowleri nimele, kes skooris oma esimese tosina mängu jooksul kaheksa korda. Nüüd kuulub see saavutus aga Salahile, kes esimeses 12 mängus üheksa kõrgliigaväravat kõmmutanud.  Kohtumise lõppseisu 3:0 vormistas 68. minutil Coutinho, kes reageer