Zlatan Ibrahimovic. Foto: CARL RECINE
18. november 2017, 21:33

VIDEO | ZLATAN ON TAGASI! United noppis võidu ning jätkab teisena (1)

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas oli pidupäev täna Manchester Unitedi fännidel. Kuigi koduväljakul alistati 4:1 Newcastle United, oli palju olulisem, mis masti mehed taas väljakule pääsesid.Kohtumise avasõna kuulus külalistele, kes Dwight Gayle'i tabamusest ka juhtima asusid. Seejärel said sõna aga Unitedi mängijad, kelle hulgas oli täna pärast väikest vigastuspausi taas mängukõlbulikuks saanud Paul Pogba. Prantslane tegigi Unitedi avaväravale eeltöö, kui riputas Anthony Martialile imelise mammu, mille kaasmaalane ka edukalt väravasse koksas. Avapoolaja lõpus viis Jose Mourinho hoolealused 2:1 ette Chris Smalling. Teisel poolajal oli resultatiivne ka Pogba ning kohtumise lõppskoori 4:1 vormistas Romelu Lukaku, kes paari meetri pealt palli raudkuulina Newcastle'i võrku virutas. Pärast väravat juhtus aga veel üks tähtis hetk. Nimelt jooksis 77. minutil Anthony Martiali asemel platsile Zlatan Ibrahimovic.