Kevin Duranti (35) arvele jäi 27 punkti.Foto: Bill Streicher
19. november 2017, 06:14

VIDEO | Kolmanda veerandaja koguni 32 punktiga võitnud Warriors andis noortele õppetunni

Korvpalliliiga NBA valitsev meister Golden State Warriors tegi ööl vastu pühapäeva endale omaselt ülivõimsa kolmanda veerandaja - nüüd oli Philadelphias ohvriks sealne 76ers. Poolaja 52:74 kaotanud Warriors oli kolmandal perioodil parem koguni 47:15 ja võttis lõpuks üsna kindla 124:116 võidu.

Paar päeva tagasi Boston Celticsi vastu vaid üheksa punktiga piirdunud Stephen Curry oli Warriorsi resultatiivseim 35 punktiga, kolmandal veerandil jäi tema arvele 20 silma. Kevin Durant lisas 27 ja Klay Thompson 17 punkti.

Philadelphia 76ersile tõi uustulnuk Ben Simmons 23 punkti ja 12 resultatiivset söötu, Joel Embiid viskas 21 punkti. 20 punkti said kirja nii J.J. Redick kui ka Robert Covington.

Warriors - 76ersi kokkuvõte:

Juba 15. järjestikuse võidu sai Boston Celtics, kes oli võõrsil 110:99 üle Atlanta Hawksist. Eriti heas hoos olid Bostoni poolelt 30 punkti visanud Kyrie Irving (visked väljakult 12st 10) ja Jaylen Brown (13st 10). Hawksi kasuks viskas Dennis Schröder 23 silma.