NII SEE JUHTUS | Sport 21.11: Liverpooli edasipääs jäi ootele, Kanepi alistas Kontaveiti

Õhtuleht.ee, 21. november 2017 23:57
Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi. Foto: Robin Roots
Eesti tennisetippude näidismatšist väljus Anett Kontaveiti vastu võitjana Kaia Kanepi ning Ragnar Klavan mängis Liverpooliga maha 3:0 eduseisu, kui tegi Hispaanias Sevillaga 3:3 viigi.

23:19

Son lööb Tottenhami teise ehk Dortmundi olukord muutub täbarast sootus hulluks. Saksamaa klubi kaotusseisus 1:2.

23:07
PENALTI
23:03

Kuid see pole määrav, sest ka teisel katsel Sevilla mees ei eksi. Liverpooli edu on nüüd minimaalne 3:2.

23:03

Ben Yeddar lööb küll penalti sisse, kuid Sevilla mees jooksis liiga vara kasti ning tuleb uus penalt.

23:02

Sevilla saab 59. minutil penalti.

22:59

Punni sai eest ka Napoli, kes asus 57. minutil Lorenzo Insigne tabamusest koduväljakul Shakhtari vastu 1:0 juhtima.

Madrid klubi kuuenda APOELi võrku lõi Cristiano Ronaldo

22:57
BEN YEDDERI VÄRAV

22:55

Sevilla lööb Liverpoolile ühe tagasi, kui 51. minutil on peaga täpne Ben Yedder.

Cristiano Ronaldo värav:

Kane'i värav:

22:53

Meeskonnad alustavad teisel poolajal sealt, kust esimese lõpetasid.

49. minutil viigistab Harry Kane Dortmundi ja Tottenhami kohtumises mänguseisu.

Kürposel paugutab edasi Madridi Real, kelle eest virutas APOELi võrku (oma esimese, kuid klubi viienda) Cristiano Ronaldo.

22:43

Tänased mängud, esimesed kaks kohtumist on juba lõppenud, ülejäänud mängudes hetkel poolajapaus.

22:39

Benzema teine värav:

22:37
TENNIS

22:35
TENNIS

KÕIK! Kontaveit lõpetab matši ise, kui teeb servil topeltvea.

Kanepi võidab 7:5, 5:7 6:3.

22:34
TENNIS

Kanepi, kes on kolmandas geimis peal 5:3, jõuab Kontaveiti pallingul nüüd mängu esimese matšpallini.

22:33

Monaco ja Leipzigi kohtumise avapoolaja ülejäänud tabamused: Werneri penalti:

Falcao tabamus:

Keita koll:

22:32
TENNIS

Tennisemängus on Kontaveit raskest olukorrast välja rabelemas ning seis on hetkel kolmandas setis 5:3 Kanepi kasuks.

22:31

Madrid lööb neljanda, kui taas on täpne Benzema, seniks aga eelmised väravad.

Benzema värav:

Nacho värav:

22:30

Madrid Real jätkab APOELiga mängimist, kui lööb kahe minutiga kaks väravat. 39. minutil on täpne Karim Benzema ning 41. lööb palli võrku Nacho ning juhib nüüd 3:0.

Monaco vähendas küll Falcao abil kaotusseisu vahepeal 1:3 peale, kuid minut hiljem taastab Leipzigi kolmeväravalise eduseisu Naby Keita.

22:27
TENNIS

Kontaveit ei anna alla ja hoiab oma pallingugeimi ning vähendab kaotusseisu 2:5 peale.

22:24
TENNIS

Kanepi asub 5:1 juhtima ning on vaid geimivõidu kaugusel, et väljuda duellist võitjana!

22:23

Dortmund asub kodus Tottenhami vastu juhtima, kui täpne on nende väravamasin Aubameyang.

Firmino värav:

22:20
TENNIS

Järjekordse maratongeimi võidab Kanepi, kes läheb kolmandas setis 4:1 ette.

22:16

LIVERPOOL 3 SEVILLA 0.
30. minutil on värava autoriks Firmino

Leipzig lõi Monacos ka oma kolmanda, kui penalti realiseeris Timo Werner.

JALGAPLL

Küprosel läks Madridi Real APOELi vastu 23. minutil 1:0 juhtima, kui Luka Modric palli väravasse virutas.

22:10
TENNIS

Kontaveit saab kolmandas setis ka silmad pähe, kui suudab oma pallingut hoida, 2:1 Kanepi peal.

22:07

Aga siiski! 22. minutil läheb Liverpool 2:0 juhtima, kui nurgalöögist tulnud palli lööb peaga väravasse Sadio Mane!

22:06

Liverpool mängib tulega! Kõigest 30 sekundit hiljem oli Sevillal jälle suurepärane võimalus, kui Klavan suluseisu ära kattis, kuid Nolito löök läheb sentimeetrite võrra väravast mööda.

22:05

Liverpooli mängus oli Nolitol suurepärane võimalus viigivärav lüüa, kuid Sevilla ründaja löök lendas Kariuse sõrmedest posti.

22:01
TENNIS

VIIMAKS! Kanepi tuleb pärast korduvaid vastase murdepalli geimi tagasi ja asub 2:0 kolmandas setis ette.

21:57
TENNIS

Ei ole me ära unustanud ka tennist, Kanepi servil on Kontaveitil olnud mitmeid murdepalle, kuid senimaani on vanem kolleeg suutnud mängu tagasi tulla.

21:56
LEIPZIGI VÄRAVAD
21:54

Nalja ei mõista ka Leipzig, kes on 9. minutiga asunud võõrsil Monaco vastu 2:0 juhtima. Kõigepealt lõi palli omaväravasse Jemerson ning seejärel oli täpne Timo Werner.

21:52
FIRMINO VÄRAV

21:50
TENNIS

Kanepi läheb kolmandas setis ette 1:0.

21:48

Samal ajal on alguse saanud jalgpalli Meistrite liiga õhtused mängud ning Liverpool läks võõrsil Sevilla vastu teisel minutil juhtima kui täpne on Firmino!

21:44
TENNIS

Kontaveit võidab 7:5 ja lähme kolmandasse setti.

21:40
TENNIS

Kontaveit murrab ja läheb ette 6:5.

21:39
21:38
TENNIS

Nüüd pakuvad naised tõelise pallivahetuse, mis kulmineerub Kanepi lihtveaga. Rahvas tõuseb püsti ja aplodeerib. Seis on taas viigis 5:5.

21:33
TENNIS

Tõelises maratongeimis jääb peale Kanepi, kes avab servimurrete arvu teises setis, asudes juhtima 5:4 ning läheb nüüd ka ise servima.

21:28
TENNIS

4:4

21:24
TENNIS

Kontaveiti eduseisul 4:3 tehakse teises setis nüüd väikene paus.

21:20
TENNIS

3:3 ja jätkame sealt kust alustasime

21:15
TENNIS

Kanepi suutis 0:40 kaotusseisust küll 40:40 viigini jõuda, kuid Kontaveit suutis oma pallingut ikkagi hoida ja läheb ette 3:2.

21:11
TENNIS

VÕIMAS! Kanepi lööb oma pallingul kolm ässa järjest ning viigistab mänguseisu teises setis 2:2-le.

21:08
TENNIS

Kontaveit võidab oma pallingu nulliga ning läheb 2:1 ette.

21:07
21:06
TENNIS

Teine sett jätkub seisult 1:1.

21:03
TENNIS

Kontaveit suudab nüüd oma pallingut hoidma ja läheb ette 1:0.

21:00
TENNIS

Teises geimis alustab servimisega Kontaveit.

20:59
TENNIS

Esimene sett kuulub Kanepile, kes võtab selle 7:5.

20:55
TENNIS

Järjekordne servimurre Kanepilt ja vanem kolleeg peal nüüd 6:5 ning servima asub just Haapsalu neiu.

20:52
TENNIS

VINGE HEITLUS! Kontaveit suudab raskest seisust välja tulla ja viigistab avageimi 5:5.

20:49
TENNIS

Kontaveidi lootused avasetis veel elavad, samas piisab Kanepile vaid oma pallingu hoidmisest, sest ta on peal 5:4.

20:46
TENNIS

Viies geim järjest Kanepile! 5:3 on vanem kolleeg peal.

20:43
TENNIS

Kanepi on võitnud siis neli geimi järjest ja ässad muudkui tulevad. Kontaveit on teinud suisa kuus topeltviga juba!

20:40
TENNIS

Kanepi on lihtsalt peatamatu, Haapsalu piiga murrab Kontaveidi servigeimi kuivalt! 4:3 Kanepi peal.

20:38
TENNIS

Oleme taas tasa seisus, mänguseis on 3:3.

20:36
TENNIS

Kanepi tuleb vaikselt mängu tagasi, 3:2 on veel Kontaveit peal.

20:33

20:33
TENNIS

Kanepi suudab oma pallingut hoida, 3:1.

20:28
TENNIS

14minutilise mängu järel on Kontaveit peal 3:0.

20:23
TENNIS

Kontaveit aga murrab Kanepi servi ja läheb juhtima 2:0.

20:19
TENNIS

Avageim kuulub ikkagi Kontaveidile, kes suudab oma pallingut hoida!

20:18

Samal ajal, kui esimeses geimis on Kanepil kasutada murdepall toome raputavaid uudiseid korvpallimaailmast.

20:14
TENNIS

Ja mäng võib alata, servimisega alustab Kontaveit.

20:11
TENNIS

Praegu teevad tennisistid väljakul sooja.