Rauno Nurger palliga. Foto: Go Shockers
23. november 2017, 11:00

VIDEO | Rauno Nurgeri hooaja kõige nigelam partii tõi meeskonnale esimese kaotuse

USA üliõpilaskorvpalliliigas oli kolmanda päeva jooksul kolmandat korda võistlustules Ruano Nurgeri koduklubi Wichita State ning pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse. Maui turniiri finaalis jäädi napilt 67:68 alla Notre Dame´ile.

Hawaiil peetud mini-turniiri finaali allajäämine oli Wichitale NCAA hooaja esimeseks. Samamoodi osutus läinudöine kohtumine Nurgerile seni kõige kehvemaks partiiks.

Meie mees sai platsile 17 minutiks ning viskas 4 punkti. Kuuest teele saadetud viskest tabas ta vaid kaks, sealjuures eksiks mõlemal kaugviskel. Lisaks sai Nurger kirja ühe lauapalli, bloki ning pallikaotuse.

Kusjuures poolajaks juhtis Wichita 14 punktiga. Notre Dame´ile kindlustasid võidu vaid loetud sekundit enne lõppu realiseeritud kaks vabaviset. Nurgeri koduklubil oli võimalus veel mäng ära otsustada, ent viskele ei jõutudki.

Võta Õhtulehe ja Playplusi ühispakett ning vaata Eesti korvpallikoondise MM-valikmänge otse internetist. Loosi läheb iPad!