Ricky Hickman viskel. Foto: Twitter @BroseBamberg
Euroliiga
23. november 2017, 23:37

METSIK! Bamberg tuli viimasel veerandajal 16punktilisest kaotusseisust välja ning võitis

Korvpalli Euroliiga pakub jätkuvalt mängu iga viimse kui sendi eest. Üheksandas voorus pakkusid kossupublikule tõelise maiuspala Bamberg ja Valencia, kelle omavahelisest duellist väljus 83:82 võitjana esimene.Bamberg oli tagaajaja rollis sisuliselt terve kohtumine. Avaveerand kaotati kolme punktiga 20:23 ning poolajaks oli valitsev Hispaania meister juba peal 47:41.Sugugi paremini ei läinud Saksamaa klubil ka kolmas veerandaeg, mis kaotati kaheksa punktiga ning viimasele veerandajale mindi vastu 14punktilises kaotusseisus.Neljanda veerandaja esimesed punktid sai samamoodi Valencia, kuid edasi kulges mäng Bambergi taktikepi all. Pärast Tibor Pleissi korvi tabasid Hispaania meisterklubi mängijad mängust viimasel veerandajal vaid kolm viset ning selle kõige tulemusena jõudis Bamberg 15 sekundit enne lõppu kõigest ühe punkti kaugusele. Vabaviskejoonele saadeti Hispaania koondislane Fernando San Emeterio, kes tabas paraku vaid ühe viske, seega 14 sekundit enne lõppu oli Valen