Kostas Papanikolaou arvele jäi 11 punkti. Foto: Twitter @olympiacosbc
Euroliiga
23. november 2017, 23:49

Olympiakos pääses Milanost ehmatusega ning jätkab Euroliiga tipus

Korvpalli Euroliigs üheksandas voorus sai napi 86:85 võidu Milano klubi üle kirja tabeli liider Olympiakos.Itaalias toimunud kohtumises võitsid külalised poolaja 46:42 ning viimasele veerandajale mindi samamoodi vastu nende 66:62 eduseisul. Minut enne lõppu pääses Milano klubi küll 85:83 ette, kuid Jamel Mcleani 2+1 rünnak 46 sekundit enne lõppu päästis võidupunktid lõpuks Kreeka satsile.Milano resultatiivseim oli 20 punkti toonud Jordan Theodore, Olympiakose eest tõi 22 punkti võidukorvi visanud Mclean. Barcelona oli samal ajal koduväljakul 89:67 üle Tel Avivi Maccabist. Võitjate parimana viskas meie põhjanaaber Petteri Koponen 20 punkti ning teda toetas Rakim Sanders 18 punktiga. Maccabi resultatiivseim oli 13 punkti visanud DeAndre Kane. Baskonia pääses Balkani poolsaarelt võiduga, kui alistas võõral väljakul Crvena zvezda 85:81. Kodumeeskonna parim oli üleplatsimehena 19 silma toonud Mathias Lessort, Baskonia meeskonna rünnakukoormust kandsid Johannes Voigt