VIDEO | Markkanen ja Bulls said hävitava kaotuse, Porzingis tõusis mängu parimaks

Toimetas Kaarel Täll, 25. november 2017, 10:23
Lauri Markkanen (palliga).Foto: Rick Bowmer
NBA korvpalliliigas polnud parim päev soomlasele Lauri Markkanenil ja Chicago Bullsil. Võõral väljakul jäädi 94:143 alla Golden State Warriorisle.

Avaveerandi kaotanud kodumeeskond tõi mängu pöörde teisel veerandil, mis võideti 45:21 ning kolmandal veerandil lubati Bullsil visata kõigest 13 punkti. Võitjate parimana tõi Stephen Curry 33 punkti, Klay Thompson lisas 29 silma. Bullsi poolelt jäi Markkaneni arvele 27 minutiga 14 punkti ja 6 lauapalli.

Kaotusega leppisid ka Kristaps Porzingis ja New York Knicks, kes jäid 104:116 alla Atlanta Hawksile. Lätlane Porzingis viskas üleplatsimehena 28 punkti.

28. november 2017, 09:57
VIDEO | Kevadel korvpallifännide südamed võitnud treener lasti lahti, NBA on šokis
27. november 2017, 09:39