Ashley Youngil oli kuhjaga õnne! Foto: JASON CAIRNDUFF
25. november 2017, 18:55

VIDEO | Suured olid hädas: Manchester United pääses üle noatera, Tottenham kaotas kehvikule punkte

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkati täna 13. vooru kohtumistega, mis pakkusid kuhjaga põnevust. Esinelikusse kuuluvad Manchester United ja Tottenham olid raskustes endast tunduvalt väiksematega.

Punased Kuradid pääsesid siiski üle noatera, kui koduväljakul suudeti 1:0 alistada ajaloos esimest korda Premier League´is palliv Brighton. Unitedi esitus siiski üleliia veenev polnud ning viigiline tulemuse poleks tänast mängupilti arvestades üllatav olnud.

Kohtumise ainsa värava lõi Ashley Young, kelle pealelöök suure õnne toel Brightoni väravasse lendas.

Nõnda hästi ei läinud aga Tottenhamil, kes koduväljakul võitles läbi häda välja viigipunkti tabeli lõpuosasse kuuluva West Bromi vastu. Külalised pääsesid juba 4. minutil juhtima, kui täpne oli Jose Rondon.

Tottenhami naha päästis Harry Kane, kes 74. minutil tabloole 1:1 viigi tõi. Nõnda ka kohtumine lõppes.

Samal ajal alistas Crystal Palace koduväljakul 2:1 Stoke City. Newcastle jäi 0:3 alla Watfordile. Swansea ja Bournemouth leppisid 0:0 viigiga. Tänase mängudeõhtu lõpetab Liverpooli ja Chelsea kohtumine, kus on oma roll ka Ragnar Klavanil!