James Harden.Foto: Thomas Shea
26. november 2017, 09:58

VIDEO | Harden näitas taas klassi, vigastatud Porzingis pidi mängu vahele jätma

Korvpalliliigas NBA jätkab head hoogu Houston Rockets. Ööl vastu tänast alistati kodusaalis New York Knicks 117:102, Knicksi poolelt ei teinud kaasa seljavaevusi kurtnud Läti staar Kristaps Porzingis.

Avaveerandi kaotas Rockets 29:39, aga verest see neid välja ei löönud ja mäng otsustati kolmanda perioodiga, mis võideti koguni 37:13. Rocketsit vedas taaskord James Harden 37 punkti ja 10 resultatiivse sööduga, Chris Paul lisas 6 punkti ja 13 söötu. Lisaks Porzingisele ka ilma põhitsenter Enes Kanterita mänginud Knicksile tõi Michael Beasley 30 silma.

Kevin Durantita mänginud valitsev meister Golden State Warriors oli esimese veerandi järel New Orleans Pelicansi vastu taga 17:31, aga poolajaks oli seis juba 53:53 viigis. Teisel poolajal läks Warriors 27 punkti toonud Stephen Curry ja 24 punkti lisanud Klay Thompsoni vedamisel eest minema. Pelicansi kasuks viskas Anthony Davis 30 punkti ja võttis 15 lauapalli.