Korvpall

Suurbritannia peatreener kiitis matši eel Eesti koondist ja Kalevi spordihalli 

Toimetas Kaarel Täll, 26. november 2017, 23:53
Anthony Garbelotto.Foto: Twitter
Eesti korvpallikoondis peab esmaspäeval 2019. aasta maailmameistrivõistluste valiksarja esimese kodumängu, kui kell 19 minnakse Kalevi spordihallis vastamisi Suurbritannia meeskonnaga.

Brittide peatreener Anthony Garbelotto sõnas tänasel treeningul, et koondislaste tervisega hetkel probleeme pole ning homme minnakse endast maksimumi andma. "Eesti on üks kõige võistkondlikumaid koondiseid, keda ma tean. Kogu nende süsteemsus, treenerid on tasemel ja kõik teavad, kuidas nad platsil peavad käituma. Saab olema tõeline väljakutse, eriti sellises väikeses spordihallis, mis on korralik karukoobas," vahendatakse korvpalliliidu pressiteates mehe sõnu.

Samal teemal

Garbelotto loodab, et raske kaotus avamängus Kreeka vastu motiveerib mehi pingutama veel rohkem. "Me peame kindlasti homse mängu võitma, kui tahame maailmameistrivõistluste finaalturniirile jõuda."

Vastaste peatreeneril jagus kiidusõnu ka legendaarsele Kalevi spordihallile. "Väga muljeltavaldav ja stiilne saal. Mulle väga meeldib, kõik on nii puhas ja särav. Super!"

Eesti kuulub MM valiksarjas H-alagruppi koos Iisraeli, Kreeka ja Suurbritanniaga. Esimeses mängus võõrsil Iisraeli vastu pidid eestlased tunnistama vastaste 88:68.

Võta Õhtulehe ja Playplusi ühispakett ning vaata Eesti korvpallikoondise MM-valikmänge otse internetist. Loosi läheb iPad! Proovi ja osale loosimises! 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee