Eesti korvpallikoondis. Foto: Alar Truu
27. november 2017, 22:51

NII SEE JUHTUS | Eesti korvpallikoondis teenis ülivajaliku triumfi (5)

Tere, head spordisõbrad. Novembri viimane nädal on kätte jõudnud, kuid see ei tähenda, et sporditegemine maailma pooleli jääks. Täna on eestlaste pilgud suunatud Kalevi Spordihalli suunas, kus kell 19 kõlab avavile Eesti ja Suurbritannia kohtumisele. Püsi meiega!
22:52
SPORDISÕBER

Nende kommentaaridega tõmbame siit ka joone alla! Oli vinge kossuõhtu! Head ööd!

20:56

Ja Eesti jääbki surve all hätta ning tuleb pooleks pall! Nool näitab brittidele! Saavad veel kolmest proovida, aga ei! Aga ei lähe! Käes see on! 73 Eesti, 70 Suurbritannia!

20:54

Britid tabavad 2/2 ja kaotamegi palli! 14,3 sekundit enne lõppu saavad vastased veel kaks vabaviset, millest aga realiseerivad nad ühe! 73:70 oleme peal ja Sokk võtab aja maha. Justkui on kõik meie kätes, aga seis on ohtlik!

20:51

Eksime omal rünnakul ja teeme vea otsa. 73:67 seisult aeg maha, mis järel brittidel kaks viset. Teadupärast tulid britid reedel Kreeka vastu -4 pealt kiiresti järgi... 30 sekundit lahutab meid veel võidust!

20:49

73:67! 1.02 minna. Paistab võidu moodi!

20:45

Aga teeme kohe 4:0 spurdi! Timmu harutab! Alustuseks korv ja järgmisel rünnakul kohe resutlatiivne sööt. 72:66! Saame veidi kergemalt hingata. 1.36 minna!

20:43

Ai ja lähebki nugadele! Keedus eksib kõige pealt kahel vabaviskel ja järgmisel rünnakul ka kolmesel. Samal ajal kasutavad vastased oma võimalused ära ja jõuavad vaid kahe punkti kaugusele - 68:66! Valus! Ründelauast on britid viimased pallid noppinud ära - kokku sealt saadud 14 korda. 2.47 minna!

20:39

Väga rumal ebasportlik viga Veidemanilt. Kinkisime ühe rünnakuga vastasele 4 punkti! 68:62 Eesti eduseis.

20:37

Tuleb lisa! Eesti saab juhtima 68:58! Kaitses kõva! Britid on ligi 6 minutiga visanud vaid ühe punkti!

20:35

Tennise termineid kasutades, saame kerge mini-break´i! 4:0 spurt Eestile ja edu 66:58. 5 minutit minna!

20:32

Viimase veerandaja korvpall on kõike muud kui ilus. Korralik punnitamine mõlemat poolt. Sott ei taha eriti kasvada, kuid meile see praegu sobib. Midagi uut taas ka platsil - Sokk oleks peaagu endast poole pikema musta mehega kaklema läinud. Asi piirdus siiski kerge tõukamisega.

20:29

Saame küll Keeduse rünnaku viimase sekundi kolmesega viiega juhtima, ent britide kaitse on kolmanda veerandi lõpust Eestile raskusi valmistanud. Õnneks hoiame taga kõva ka meie! 62:58!

20:24

Kuigi saame korvilisa, saavad seda ka vastased. Viimaseks veerandajaks on asjad taas lahtised - Eesti 59, Suurbritannia 57!