Andra Vagur. Foto: Instagram @andra_vagur
27. november 2017, 11:32

Kulturismi- ja fitnessisportlased tõid Eestile medaleid ja hulganisti finaalikohti (3)

Eesti fitnessisportlased olid nädalavahetusel võistlustules Itaalias Milanos toimunud Diamond Cupil.Tugeva konkurentsiga võistluses pääsesid kõik naissportlased finaalidesse.Kõige paremini esines Arigato SK esindaja Andra Vagur, kes saavutas bikiinifitnessi kategoorias kuni 169 cm esikoha. 166sentimeetriste neidude seas tõusis poodiumi teisele astmele Helna Mang (Sparta SS), üle 169 cm naiste seas sai kolmanda koha Jane Tammearu (SK Reval-Sport).Neljanda kohaga leppisid nii Reet Reimets (bikiinifitness kuni 169 cm, Tartu Ülikooli Akadeemiline SK) ja Õnnela Raudsepp (wellness fitness üle 163 cm, Tartu Ülikooli Akadeemiline SK). Mariliis Mia Topp (Arigato SK) sai bikiinifitnessis kuni 162sentimeetriste naiste seas kuuenda koha. Michael Carret võistles klassikalises kulturismis ja kahjuks finaali ei pääsenud