Nick Calathes tõi Kreekale 11 punkti ja 8 korvisöötu.Foto: Reuters / Scanpix
27. november 2017, 18:57

Kreeka korvpallikoondis sai kolm Euroliiga meest ja alistas kindlalt Iisraeli

Korvpalli MM-valikturniiril sai Eesti-alagrupi teine tänane mäng juba läbi, Kreeka võitis kodusel Kreeta saarel Iisraeli 82:61.

Reedel peetud avavooruga võrreldes oli kreeklaste ridades toimunud suur muudatus. Koondisega liitus kolm Ateena Panathinaikose mängijat, sealhulgas Euroopa üks paremaid mängujuhte Nick Calathes. Lisaks Ian Vougioukas ja Thanasis Antetokounmpo. Samas puudus eelmises kohtumises brittidega üleplatsimeheks tõusnud tsenter Ioannis Bourousis.

Kreeka kaotas esimese veerandaja 15:18, kuid edasine oli ainult üks nende pidu: teisel perioodil jäädi peale 22:14, kolmandal 22:15 ja viimasel 23:14. Ühtlaselt tegutsenud tiimis kerkis 13 punktiga resultatiivseimaks Charis Giannopoulos, Calathes panustas 11 silma ja 8 korvisöötu. Iisraelile tõi Richard Howell 13 punkti.

Kreeka jätkab täisedu, 2 võiduga, Iisraelil on 1 võit. Mäng Eesti - Suurbritannia algab kell 19.

Võta Õhtulehe ja Playplusi ühispakett ning vaata Eesti korvpallikoondise MM-valikmänge otse internetist. Loosi läheb iPad!