Korvpall

Peatreener Tiit Sokk: 75 punkti ongi meie piir, kui suudame vastased alla selle hoida, oleme edukad (1)

Jarmo Jagomägi, 27. november 2017, 21:47
Tiit Sokk-Foto: Alar Truu
Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk ohkas pärast rasket võitu brittide üle kergendatult, et mäng ikkagi enda kasuks kallutati. 

"Meil pole sellist võimu, et visata üle 80-90 punkti, 75 ongi meie piir. Kui suudame vastased alla selle hoida, võime edukad olla," teatas Sokk. 

Loots tunnistas, et kuigi vastane oli füüsiliselt võimsam, siis meile tõi edu hingestatus. "Võimult jäime neile ikkagi alla, aga võitlusega korvasime puudujäägid. Lõpuks väsime ja tekkis vigadeprobleem. Õnneks lõppes kõik ikkagi hästi." 

Veidemani algviisikust välja jätmist selgitab Sokk taktikalise käiguna. "Suvistes mängudes tuli ta tihtipeale pingilt. Timmut (Sokk) ja Raini (Veideman), kelle peale meie mäng suuresti ehitatud on, ei tahtnud korraga alguses platsile panna," sõnas ta. 

Samuti jagus tal kiidusõnu Rait-Riivo Laane suunas, kes Iisraelis puhtalt pingimeheks jäi. "Spontaanne otsus," selgitas peatreener. "Ta sai hästi hakkama. Müts maha." 

Võrreldes reedesega tunduvalt tummisema partii teinud Tanel Kurbas lisas omalt poolt, et kogu meeskond moodustas ühtse löögirusika. See tõi ka edu. 

"Olime täna palju agressiivsemad. Sära oli rohkem silmis. Kõik võitlesid ja kaitses saime palju paremini hakkama kui eelmine kord. Neil oli palju individuaalseid rünnakuid. Said küll palju ründelaudu, ent üldises plaanis meie kaitse toimis," võttis ääremängija kokku. 

Samal teemal

4. detsember 2017, 00:05
Pluss, miinus, ennustus | korvpallikoondise vajalik võit, haiged sportlased ja Seimi medalivõimalused
28. november 2017, 00:10
Eesti korvpallurite suurem mängutarkus ja kõva võitlusvaim tõid MM-valiksarjas esimese võidu
27. november 2017, 22:51
NII SEE JUHTUS | Eesti korvpallikoondis teenis ülivajaliku triumfi
27. november 2017, 21:33
Janar Talts: lust oli mängida endast aeglasema mehe vastu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee