Paulius Jankunas kolmepunktiviskelFoto: Twitter @bczalgiris
Euroliiga
30. november 2017, 23:00

Kaunase Žalgiris naaseb Iisraelist sama nukralt kui Eesti koondis

Korvpalli Euroliigas nägi Kaunase Žalgiris täna viimasel veerandajal ränka vaeva, et ronida välja iseendale kaevatud august. Hirmsasti üritanud leedulased seda siiski ei suutnud ning vandusid Iisraelis lõpuks Maccabile alla 74:81.Žalgirise mehed suutsid avaveerandil maccabilastega edukalt sammu pidada, kui esimesele pausile mingi peoperemeeste ühepunktilises eduseisus. Järgnevad kaks veerandaega näitas aga vingemat minekut Maccabi, kes võitis poolajal 39:29 ning oli viimase veerandaja alguseks juba 14 punktilises eduseisus (65:51). Sealjuures ei olnud Žalgirise meestel kellelegi teisele otsa vaadata kui iseenda, sest esimese 30 minutiga suutsid leedulased 17st teele saadetud kaugviskest tabada vaid 2. Siiski ei andnud külalised alla ning kaks minutit enne lõppu oli Maccabi eduseis vaid neli punkti, kuid otsustavatel hetkedel suutsid ameeriklasest tagamängijad Norris Cole ja Pierre Jackson palliga piisavalt osavalt ringi käia, et oma meeskond 81:74 võidusadamass