Isaiah Briscoe.Foto: Martin Ahven
1. detsember 2017, 21:00

Kalev/Cramo oli Pärnu vastu hädas, aga uus peatreener sai debüütmängus siiski võidu kätte (1)

Eesti korvpalli meistriliigas sai raske võidu tabeliliider Kalev/Cramo, kes alistas võõrsil 87:78 Pärnu Sadama. Tegemist oli Kalev/Cramo uue peatreeneri Donaldas Kairyse debüütmänguga.

Esimesed kolm veerandaega kulgesid pigem Pärnu dikteerimisel, aga pikalt eest ära ei saadud. Avaveerand kuulus võõrustajatele 20:17, poolajaks oli seis 41:38 Pärnu kasuks ja kolmanda perioodi järel 59:55. Siis algas Kalev/Cramo tõus: kõigepealt jõuti viigini, siis mindi nelja-viie punktiga ette ja lõpuminutil Pärnul enam reaalset võimalust ei tekkinud,

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 26 punktiga Isaiah Briscoe, Branko Mirkovici arvele jäi 15 silma. Pärnule tõid Mihkel Kirves ja Siim-Markus Post 19 punkti.

Kalev/Cramo sai seitsmest mängust seitsmenda võidu, Pärnul on kolm võitu ja kuus kaotust.