Luka Doncic on imeline, aga tabeliseis pole Realil kiita.Foto: ANTONIO BRONIC
2. detsember 2017, 00:04

Madridi Real on hädas, seekord kaotati lausa 17 kolmest tabanud Crvena zvezdale

Hispaania korvpallihiid Madridi Real on Euroliigas raskustes, sest viie võidu kõrvale saadi reede hilisõhtul viies kaotus. Seekord jäädi koduväljakul 83:87 alla enne kohtumist kahe võidu ja seitsme kaotusega viimast kohta hoidnud Belgradi Crvena zvezdale.

Esimese veerandaja võitis Real 24:19, aga kolmanda veerandaja alguses leiti ennast enam kui 10punktilisest kaotusseisust. Rudy Fernandezi ja Jaycee Carroli kaugvisked vedasid Madridi klubi järgi, aga viimane sõna jäi Makedoonia sõdalasele Pero Anticile, kes tabas 7,7 sekundit enne lõppu kolmese ja viis Crvena zvezda 87:83 ette. See jäigi lõppseisuks.

Kokku tabas Crvena zvezda kolmesed lausa 40st 17, üldsegi kehv polnud ka Reali näitaja (23st 11).

Belgradi klubile tõid Taylor Rochestie ja Milko Bjelica vastavalt 18 ja 16 punkti. Reali resultatiivseim oli Luka Doncic 20 punktiga, aga tema hingele jäi viimase minuti pallikaotus.

Päeva varasemates mängudes alistas Moskva CSKA kodus Barcelona 92:78, Ateena Panathinaikos oli samuti kodusaalis üle Malaga Unicajast 82:71.