Barcelona pääses küll kaotusseisust juhtima, ent edu ei suudetud hoida. Foto: ALBERT GEA
2. detsember 2017, 16:11

VIDEO | Barcelona kaotas koduväljakul üllatuslikult punkte

Barcelona jalgpallimeeskond viigistas täna Hispaania kõrgliiga kohtumises koduväljakul üllatuslikult 2:2 Celta Vigoga.

Varasemalt 13 voorust koguni 11 mängu võitnud ja kaotuseta püsinud Barcelona jaoks algas tänane kohtumine ehmatusega, kui Celta pääses 20. minutil Iago Aspase väravast juhtima. Võõrustajad kauaks tagaajaks ei jäänud, kui Lionel Messi vaid kaks minutit hiljem tabloole viigi tõi.

Pärast poolajapausi õnnestus Barcelonal Luis Suareze tabamusest 2:1 ette pääseda ning kõik tundus loogilist radapidi minevat. Külalised siiski selle ei nõustunud ning Maxi Gomeze 70. minuti värav vormistas lõppseisu 2:2.

Kusjuures oli Kataloonia tippklubi seni koduväljakul kõik Hispaania liiga mängud võitnud. Kaks varasemat viiki tulid Madridi Atletico ja Valencia vastu võõrsil.

Barcelona jätkab siiski La Liga liidrina, ent Valencial on võimalik jõuda vaid kahe punkti kaugusele. Samuti on see tulemus vesi Atletico ja Reali Madridi veskile.