Eden Hazard. Foto: PAUL CHILDS
2. detsember 2017, 16:36

VIDEO | Belgia vutitäht lollitas Newcastle´i väravavahti ja vedas Chelsea kaotusseisust võidule

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 15. vooru esimeses kohtumises alistas Londoni Chelsea koduväljakule 3:1 Newcastle´i.

Valitsev meister jäi kiiresti kaotusseisu, kui juba 12. minutil viis Dwight Gayle külalised juhtima. Chelsea aga sellega ei leppinud ning poolajale pääsesid võõrustajad juba 2:1 eduseisus. Väravad said 21. ja 33. minutil kirja vastavalt Eden Hazard ja Alvaro Morata.

Kohtumist kontrollinud Chelsea 3:1 võidu vormistas Hazardi penalti 74. minutil. Kusjuures belglane saatis palli Karl Darlow seljataha väga peenelt.

Chelsea tõusis võiduga nüüd Manchester Unitediga ühele pulgale, kui Cityst jäädakse maha 8 punktiga.

Täna õhtul peetakse veel seitse Premier League´i kohtumist, kui 19.30 algavas maiuspalas kohtuvad Arsenal ja United