PSG tähtedele rõõmustamiseks põhjust polnud. Foto: FREDERICK FLORIN
2. detsember 2017, 20:26

VIDEO | Kae-kae: PSG staaride armee sai hooaja esimese kaotuse!

Tänavuseks hooajaks korraliku staaride armee kokku ajanud PSG jäi Prantsusmaa kõrgliigas 1:2 alla Strasbourg´ile.

Pariisi tippklubi jäi võõral väljakul varakult kaotusseisu, kui Strasbourg´i avavärv tuli 13. minutil. Vahetult enne poolajapausi õnnestus aga Kylian Mbappe´l tabloole viigiseis tuua.

Kuigi PSG jätkas mängu kontrollimist, siis sihile jõudsid hoopis võõrustajad, kelle võiduvärav sündis 65. minutil. Sealjuures tegid kaasa kõik meeskonna staarid, eesotsas Neymari, Mbappe, Cavani ja Angel di Mariaga.

Statistiliselt oli PSG selgelt üle: palli vallati 73% mänguajast ning Strasbourgi´i väravale tehti 29 pealelööki. Tõsi, raami läks neist vaid viis.

Ühtlasi oli see PSG-le kõikide sarjade peale hooaja esimeseks kaotuseks. Kusjuures võimsa seeria jooksul oli 21 mängust võidetud koguni 19 ja viigistatud kaks!

Koduses liigas see siiski suurt midagi ei muuda, sest edu teist kohta hoidva Marseille ees on 10 punkti. Strasbourg tõusis võiduga aga väljalangemistsoonist 14. kohale.