Arsenal - Manchester United. Foto: ADRIAN DENNIS
2. detsember 2017, 21:26

Premier League´i 15. vooru põnevuskohtumises alistas Manchester United võõral väljakul 3:1 Arsenali.

Põhimõtteline lahing sai Unitedi jaoks hiilgava alguses. Skoori avas 4. minutil Antonio Valencia ning vaid seitse minutit hiljem duubeldas Jesse Lingard külaliste eduseisu.

Seejärel ärkas ka Arsenal, kes ridamisi häid võimalusi luhtas. Avapoolajal ei õnnestunudki sihile jõuda, kuigi Punaste Kuradite väravale turmtuld anti. Hiilgavaid tõrjeid sai kirja David De Gea.

Küll aga tulid võõrustajad riietusruumidest näljaselt ning 49. minutil vähendaski Alexandre Lacazette Arsenali kaotusseisu minimaalseks. Ka viigivärav polnud kaugel, ent sihile jõudis hoopis United, kui oma teise tabamuse sa kirja Lingard.

Kuigi külaliste eduseis oli juba 3:1, lisas intriigi Paul Pogba 74. minuti punane kaart. Siiski ei suutnud Arsenal ülekaalu ära kasutada ja Jose Mourinho hoolealused said ülimagusa võidu. Unitedi üks edu aluseid oli täna metsikuid tõrjeid näidanud De Gea.

Punased Kuradid hoiavad tabelist teist kohta, liidrist Manchester Cityst lahutab viis punkti. Arsenal on viies.