Renee Teppan. Foto: Facebook @trentinovolleysrl
3. detsember 2017, 22:04

Vahetusest võimaluse saanud Renee Teppan paugutas Trentino Meistrite liiga eel võiduni

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja vaatas pingilt, kuidas tema koduklubi Trentino Diatec oli kolme geimi järel 1:2 kaotusseisus, enne kui peatreener Angelo Lorenzetti eestlase väljakule usaldas ning klubi Modena üle 3:2 (22:25, 28:26, 23:25, 27:25, 15:11) võidu teenis. Esimeses kolme geimis usaldas peatreener Lorenzetti Itaalia koondislast Luca Vettorit, kes lõi kogu kohtumise jooksul 19st saadud tõstest maha 5 (rünnak 26%) ning kogus mängu lõpuks 7 punkti. Teises ja kolmandas geimis vahetusest servimas käinud Teppan edendati põhikoosseisu neljandas geimis, mille Trentino raskelt 27:25 võitis. Viimases viiendas geimis oli samuti parem kodusaalis pallinud Trentino 15:11, kes niimoodi liigatabelisse 3:2 võidu kirjutas. Teppan teenis mängu jooksul 16 tõstet, millest virutas maha 9 (rünnak 56%). Tema kontosse lisandus veel 1 blokipunkt ning 1 serviäss. Trentino läheb teisipäeval võrkpalli Meistrite liigas vastamisi Timo Tammemaa koduklubi Maaseiki Noliko