Corentin Tolisso tõusis täna Müncheni sangariks.Foto: MICHAELA REHLE
5. detsember 2017, 23:41

Müncheni Bayern näitas Pariisi Saint-Germainile koha kätte, Madridi Atletico langes konkurentsist

Jalgpalli Meistrite liigas selgus neljas alagrupis lõplik järjestus. Kaheksandikfinaalis jätkavad Manchester United, Basel, Pariisi Saint-Germain, Müncheni Bayern, Chelsea, Roma, Barcelona ja Juventus. Nimekaima meeskonnana langes konkurentsist Madridi Atletico.

A-grupp

Benfica – Basel 0:2

Manchester United – Moskva CSKA 2:1

United jäi koduväljakul avapoolaja viimasel minutil kaotusseisu, kui moskvalaste värava lõi Alen Dzagojev. 64 minutil viigistas seisu Romelu Lukaku, kaks minutit hiljem viis Marcus Rashford Unitedi juhtima.

Baselile tagasid võidu Mohamed Elyounoussi ja Dimitri Oberlini tabamused.

Tabel: Manchester United 15 punkti, Basel 12, CSKA 9, Benfica 0

B-grupp

Müncheni Bayern – Pariisi Saint-Germain 3:1

Celtic – Anderlecht 0:1

Avamängus PSGlt 0:3 kaotuse saanud Bayern näitas täna väga head mängu ja 37. minutiks mindi Robert Lewandowski ja Corentin Tolisso väravatest juhtima. Kylian Mbappe lõi küll ühe tagasi, kuid lõppskoori vormistas Tolisso.

Anderlecht sai Celticust jagu Jozo Simunovici omavärava toel.

Tabel: PSG 15, Bayern 15, Celtic 3, Anderlecht 3

C-grupp

Chelsea – Madridi Atletico 1:1

Roma – Karabahh 1:0

Atletico suuris küll Chelsea vastu 56. minutil juhtima asuda, kui täpse löögi sooritas Saul Niguez. 75. minutil lõi Chelsea viigivärava Atletico mees Stafan Savic. Roma sai samal ajal Diego Perotti tabamuse abil jagu Karabahhist.

Tabel: Roma 11, Chelsea 11, Atletico 7, Karabahh 2

D-grupp

Barcelona – Sporting 2:0

Olympiacos – Juventus 0:2

Barcelonale kindlustas alagrupi võidu Francisco Alcaceri värav, päris mängu viimasel minutil vormistas lõppskoori Jeremy Mathieu' omavärav. Juventuse sai Olympiacosest jagu Juan Cuadrado ja Federico Bernardeschi tabamuste toel.

Tabel: Barcelona 14, Juventus 11, Sporting 7, Olympiacos 1