Ragnar Klavan ja Liverpool võitlevad grupi võidu nimel. Foto: PHIL NOBLE
6. detsember 2017, 23:43

NII SEE JUHTUS | Sport 06.12: Liverpool virutas Spartaki võrku seitse vastuseta väravat

Eesti spordihuvilise jaoks läks päev lahti juba sügavatel öötundidel, kui Mart Seim võistles USAs tõstmise MMil, võitis väikese hõbemedali ja tuli kokkuvõttes viiendaks. Suures maailmas räägitakse vähemalt taliolümpia lõpuni Venemaa olümpiakomitee diskvalifitseerimisest ja õhtul selguvad kõik Meistrite liiga alagrupist edasipääsejad.

23:18

Liverpool on vormistamas Spartaki läbi aegade suurimat kaotust Meistrite liigas, kui Mane lööb 75. minutil Moskva klubi võrku juba kuuenda palli!

Liverpooli enda suurim võit on 8:0 Besiktase üle.

23:14

Liverpool teeb 71. minutil oma kolmanda vahetuse, kui platsilt lahkub Firmino ja teda asendab Sturridge.

23:10
23:08
23:05

Jürgen Klopp võttis vahepeal Dejan Lovreni platsilt ära, tuues asemele Trent Alexander-Arnoldi, ehk Ragnar Klavani keskkaitsepaariline on nüüd Joe Gomez.

23:02

Oleme võlgu jäänud ka Firmino avapoolaja värava:

Ja Coutinho kübaratrikk:

22:57

Mane värav:

22:57

Porto ja Monaco mängus juhtunud topelt punane.

22:55
22:52

Coutinho löök võtab sõbraliku tripsu ja 5:0 on tõsiasi. USKUMATU!

22:50

Teine poolaeg jõudis vaevu alata, kui Sadio Mane virutas Milneri vasakult äärelt tulnud tsenderduse otse õhust Spartaki väravavõrku! 4:0