NII SEE JUHTUS | Sport 06.12: Liverpool virutas Spartaki võrku seitse vastuseta väravat

Ohtuleht.ee, 6. detsember 2017, 23:43
Ragnar Klavan ja Liverpool võitlevad grupi võidu nimel.  PHIL NOBLE
Eesti spordihuvilise jaoks läks päev lahti juba sügavatel öötundidel, kui Mart Seim võistles USAs tõstmise MMil, võitis väikese hõbemedali ja tuli kokkuvõttes viiendaks. Suures maailmas räägitakse vähemalt taliolümpia lõpuni Venemaa olümpiakomitee diskvalifitseerimisest ja õhtul selguvad kõik Meistrite liiga alagrupist edasipääsejad.

23:18

Liverpool on vormistamas Spartaki läbi aegade suurimat kaotust Meistrite liigas, kui Mane lööb 75. minutil Moskva klubi võrku juba kuuenda palli!

Liverpooli enda suurim võit on 8:0 Besiktase üle.

23:14

Liverpool teeb 71. minutil oma kolmanda vahetuse, kui platsilt lahkub Firmino ja teda asendab Sturridge.

23:10
23:08
23:05

Jürgen Klopp võttis vahepeal Dejan Lovreni platsilt ära, tuues asemele Trent Alexander-Arnoldi, ehk Ragnar Klavani keskkaitsepaariline on nüüd Joe Gomez.

23:02

Oleme võlgu jäänud ka Firmino avapoolaja värava:

Ja Coutinho kübaratrikk:

22:57

Mane värav:

22:57

Porto ja Monaco mängus juhtunud topelt punane.

22:55
22:52

Coutinho löök võtab sõbraliku tripsu ja 5:0 on tõsiasi. USKUMATU!

22:50

Teine poolaeg jõudis vaevu alata, kui Sadio Mane virutas Milneri vasakult äärelt tulnud tsenderduse otse õhust Spartaki väravavõrku! 4:0

22:33
22:32
22:32

Cristiano Ronaldost sai esimene mängija, kes on löönud värava igas mänguvoorus.

22:31
22:30

Avapoolaja lõpus on Liverpool sunnitud vahetuse tegema. Vigastada saanud Alberto Moreno asemel tuleb väljakule igiliikur James Milner.

22:26
22:25

22:20
22:19
22:13

MEIE MEES! Jah, kogu Twitter hullub selle söödu peale.

Spartak 0

Firmino lööb 18. minutil oma esimese ja Moskva klubi laiutab lihtsalt käsi.

22:00

Ja Liverpool lööb oma teise! 15. minutil lööb enda ja Liverpooli teise Coutinho!

22:00

21:57
21:56
21:49

Ja Coutinho viib Liverpooli juhtima, 1:0.

21:49

Dzhikiya tõmbab Salahi maha ja 11meetri karistuslöök on tõsiasi. Maitse asi, aga fakt on fakt.

13:56

Eesti U19 koondis sai Šveitsis Nyonis toimunud loosimisel teada vastased järgmisel sügisel toimuval kodus peetaval EM-valikturniiril, kohtutakse Itaalia, Taani ja Soomega. Mängud toimuvad 10., 13. ja 16. oktoobril. U19 koondist esindavad järgmisel aastal noormehed sünniaastaga 2000 ja nooremad.

Eesti U17 koondis mängib valikturniiril ühes alagrupis Venemaa, Taani ja Gruusiaga, võistlus toimub oktoobri lõpus Taanis. U17 koondist esindavad järgmisel aastal noormehed sünniaastaga 2002 ja nooremad.

11:12
TALIOLÜMPIA ja VENEMAA
Teivashüppestaar Jelena Issinbajeva. (AFP / Scanpix)
10:14
PARAUJUMINE

MMil Mexicos sai Brenda Tilk 100 m seliliujumises kolmanda koha. 50 m vabaltujumises oli Kaimar Kaldma 7. ja Matz Topkin 8. ning Robin Liksor 100 m rinnuliujumises samuti 8.