Pärnu mängijad.Foto: Facebook @ParnuVorkpalliklubi | Gertrud Alatare
6. detsember 2017, 22:18

Pärnu naaseb eksootiliselt Küproselt magusa võiduga

Ainsa Eesti tiimina tänavu eurosarja mängiv Pärnu võrkpalliklubi alistas CEV Challenge Cupi raames võõral väljakul Paphose Pafiakose 3:1 (26:28, 25:22, 25:21, 25:17).

Balti liigas hetkel teist kohta hoidev Pärnu alustas kohtumist nigelalt, olles raskustes vastuvõtuga. Sellest hoolimata suudeti mängus sees püsida, kuid punkt-punkti heitluses kallutasid avageimi 28:26 oma kasuks ikkagi võõrustajad.

Järgmistes geimides said loiult alustanud pärnakad aga oma mängu käima ning võitsid kõik järgmised geimid 25:22, 25:21 ja 25:17.

Pärnu resultatiivseimaks tõusis täna 16 punkti toonud Taavet Leppik, kes lõi rünnakul maha 28st saadud tõstest 12 (rünnak 43%). Robert Juchnevic ja Kevin Saar toetasid omalt poolt vastavalt 14 ja 12 punktiga. Võõrustajate suurim punktimasin oli nende diagonaalründaja Anastasios-Stamatios Aspiotis 17 punktiga.