Isaiah Briscoe tõi Kalevile 27 punkti.Foto: Martin Ahven
11. detsember 2017, 00:07

Kalev/Cramo sai Minskis napi ja valusa kaotuse (2)

BC Kalev/Cramo sai korvpalli Ühisliigas juba hooaja kaheksanda kaotuse, võõral väljakul jäädi 84:87 alla Minski Tsmokile.

Eesti meisterklubi alustas küll korralikult, ent mida minutid edasi, seda enam kandus initsiatiiv võõrustajatele. Tsmoki võitis avaveerandi vaid punktiga, kuid kolm minutit enne poolajavilet oldi peal juba 41:25. Kalevlastel õnnestus end siiski koguda ning poolajaks vähendati vahe seitsmele silmale.

Riietusruumidest naastes jätkati sama rütmis, tõusude ja mõõnadega. Esiti sujusid Tsmoki asjad paremini ja Kalevil kehvemini. Kodumeeskond suutis taas kord vahe kahekohaliseks kasvatada, ent Kalev ei murdunud. Otsustava neljandiku eel särasid tablool numbrid 64:59.