Kalev/Cramo sai Minskis napi ja valusa kaotuse (2)

Ville Arike, 11. detsember 2017, 00:07
Isaiah Briscoe tõi Kalevile 27 punkti. Martin Ahven
BC Kalev/Cramo sai korvpalli Ühisliigas juba hooaja kaheksanda kaotuse, võõral väljakul jäädi 84:87 alla Minski Tsmokile.

Eesti meisterklubi alustas küll korralikult, ent mida minutid edasi, seda enam kandus initsiatiiv võõrustajatele. Tsmoki võitis avaveerandi vaid punktiga, kuid kolm minutit enne poolajavilet oldi peal juba 41:25. Kalevlastel õnnestus end siiski koguda ning poolajaks vähendati vahe seitsmele silmale.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

23. jaanuar 2018, 20:59
Valus! Pärnu Sadam mängis eduseisu maha ja kinkis Balti liiga autsaiderile esimese võidu
19. detsember 2017, 14:20
Kalev/Cramost lahkunud Alar Varrak ja Martin Müürsepp teevad uue aasta alguses taas koostööd
10. detsember 2017, 19:16
Kalevi peatreener Donaldas Kairys: me ei kontrolli veel kaitsetööd ega usu sellesse
10. detsember 2017, 18:24