Kas Robert Rooba jõuab Meistrite liigas poolfinaali?Foto: Stanislav Moškov
12. detsember 2017, 22:50

NII SEE JUHTUS | Sport 12.12: Rooba ja JYP jõudsid Meistrite liiga poolfinaali, Tass tegi TTÜs debüüdi (1)

Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskyla JYP peab täna õhtul Tšehhis Meistrite liiga kordusmängu Brno Kometaga - avamäng lõppes viigiga, kumb meeskond liigub edasi poolfinaali? Täna visatakse pall õhku ka viie meistriliiga meeskonna osalusel peetavates korvpallimängudes - mõni neist Balti, mõni koduse liiga raames. Õhtuleht toob päevaülevaates lugejani ka kõik muu põneva, mis spordimaailmas juhtub!
22:50
SPORDISÕBER

On aeg tänasele otseblogile joon alla tõmmata. Hüva õhtut ja kohtume homme!

22:36

Ken Kallaste andis Poola kõrgliiga 20. voorus oma hooaja kolmanda resultatiivse söödu, aga tema koduklubi Kielce Korona kaotas Bialystoki Jagielloniale 1:5.

Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast mängis teisel kohal paikneva Varssavi Legia vastu alates 7. minutist vähemuses, sest väravavaht Jakub Szmatula teenis punase kaardi. Piast kaotas 0:1 avapoolaja lõpus realiseeritud penaltist.

22:31
VÕRKPALL

22:16
VÕRKPALL

21:58

Tallinna Kalev/TLÜ alistas päeva ainsas koduse meistriliiga mängus 94:63 Audentese noored.

21:32
JÄÄHOKI

21:14
JÄÄHOKI

OI-OI! LÄHEB ÄREVAKS! Kometa vaid ühega taga. 2.20 lõpuni.

JÄÄHOKI

Brno suutis teise kolmandiku lõpus ühe värava tagasi visata ning enne viimast 20 minutit JYP 3:1 ees (kokkuvõttes 6:4).

JÄÄHOKI

OPADII! Juba kolmas värav JYPile! Sel korral viibis jääl ka Rooba, kuid söödupunkti ei saanud.

JÄÄHOKI

JYP asus 1:0 juhtima! Kokkuvõttes 4:3 Rooba meeskonnale.

19:07
JÄÄHOKI

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba ja tema koduklubi Jyväskylä JYP kohtuvad Meistrite liiga veerandfinaali kordusmängus võõrsil Tšehhi klubi Brno Kometaga. Avamäng Soomes jäi 3:3 viiki. Tänasest mängust on kulunud 3 minutit, seis hetkel 0:0.