Ragnar Klavan palli pärast võitlemas. .Foto: PHIL NOBLE
14. detsember 2017, 00:00

NII SEE JUHTUS | Sport 13.12: Šmigun-Vähi dopingusaaga lõppes, Klavan taas platsil

Eesti spordisõbra pilgud on täna taas suunatud Briti saarte suunas, kus Ragnar Klavani leivaisa Liverpool peab Inglismaa kõrgliiga raames järjekordse kohtumise, kui õhtul kell 22 algavas mängus minnakse vastamisi West Bromiga. Õhtuleht hoiab sellel ja kõigel muul maailmas juhtuval aga silma peal. Püsi lainel!
00:00
HEAD ÖÖD!

Niisugune oli tänane põnev spordipäev, mis lõpetas ühe nelja-aastase ootuse positiivselt! Aitäh koos Õhtulehega kaasa elamast, hommikust juba uued uudised!

23:59
23:42

Liverpooli vahetusmees Solanke saatis palli väravasse, kuid kohtunik märkas õigesti, et käsi oli abiks! Minut hiljem oli mehel uus võimalus, kuid selle löögi (juba jalaga) tõrjus kaitsja! Ehk kokkuvõttes on seis endiselt 0:0 ja käib 85. minut.

22:49

Inglismaa liiga tänaste mängude poolajaseisud.

22:44
SUUSATAMINE
22:32

Pool tundi mängitud ning Liverpooli ja West Bromwichi mängus on skoor endiselt avamata.

22:08
UJUMINE
(Martin Ahven)
22:04
21:45

Klubide MMi poolfinaalis alistas Madridi Real Al-Jazeera suurele mängulisele ülekaalule vaatamata vaid 2:1 (53. Ronaldo, 81. Bale - 41. Romarinho).

21:43

Sloveenia koondislase Jaka Blažici stiilinäide EuroCupi mängus Andorra MoraBanc - Zagrebi Cedevita.