VIDEO | Kostja avas viimaks uues klubis väravaarve  (1)

Toimetas Mart Treial, 15. detsember 2017, 21:14
Konstantin VassiljevFoto: Stanislav Moshkov
Jalgpallikoondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljev avas viimaks Gliwice Piasti eest isikliku väravaarve, kui lõi palli Kielce Korona võrku.

77. minutil vahetusest sekkunud Vassiljev viis Piasti 85. minutil juhtima, kuid koduväljakul mänginud Korona suutis neli minutit hiljem viigistada. 1:1 seisuga kohtumine ka lõppes. Korona vasakkaitsja Ken Kallaste vahetati välja 47. minutil.

Vassiljev liitus Piastiga suvel, kuid pole veel uues klubis säärast soont leidnud nagu Bialystoki Jagiellonias. Tõsi, vahepeal kimbutas Vassiljevit ka vigastus. Fakt on see, et enne tänast lõi Vassiljev Poola kõrgliigas värava 285 päeva tagasi.