Johanna Talihärm. Foto: Aldo Luud
Talisport
16. detsember 2017, 13:25

Johanna Talihärm jälitussõidus punktikohale ei jõudnud

Ainsa Eesti laskesuusatajana täna naiste 10km jälitussõitu pääsenud Johanna Talihärm tuli Prantsusmaal Annecy-Le Grand Bornandis toimunud võistlusel 54. kohale.Viimase sportlasena (kaks sportlast ei tulnud starti - toim) rajale pääsenud Talihärm eksis tiirudes kokku 5 korda (2+1+1+1), mis koos suusarajal näidatud 38. ajaga (+1.19,0) andis talle 58 sportlase seas 54. koha.Lasketiirus näitas eestlanna paremuselt 47. aega. Kõige kiiremini tegutsenud Šveitsi sportlasele Irene Carusichile (1.25) kaotas Talihärm 44 sekundit. Võidurõõmu sai tunda teise numbri alt rajale läinud Laura Dahlmeier, kes eksis vaid korra kõikide tiirude peale. Teisena lõpetanud Anastassia Kuzminad (4 möödalasku) edestas sakslanna 14 sekundiga. Kolmandaks sõitis end neljandalt kohalt alustanud Lisa Vittozzi (1, +31,8).