Wilfred Ndidi teenis sukeldumise eest punase kaardi.Foto: CARL RECINE
16. detsember 2017, 17:11

VIDEO | Nigel kingitus: sünnipäevalaps saadeti teesklemise eest platsilt minema ja meeskond kaotas 0:3

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 18. vooru avakohtumine pakkus pisikese üllatuse, kui Crystal Palace alistas võõral väljakul 3:0 Leicester City.

Külalised alustasid hästi, kui 19. minutil avas Christian Benteke skoori. Viis minutit enne poolajavilet säras tablool juba 2:0, kui sel korral oli täpne Wilfried Zaha.

Pausilt naastes õnnestus ka Leicesteril 60. minutil väravani jõuda, kuid väljakukohtunik seda ära ei lugenud, sest nägi eelnenud olukorras viga. Vaid minut hiljem löödi kodumeeskonna kirstu lõplik nael, sest sukeldumise eest teenis teise kollase ja ühtlasi punase kaardi Wilfred Ndidi (videos alates 1.55). Noormees sai täna 21 aasta vanuseks.

Lõppseisu 3:0 vormistas Bakary Sako tabamus neljandal üleminutil.

Täna peetakse Premier League´is veel kuus mängu. Õhtu põnevaimas duellis võõrustab Manchester City Tottenhami.