Chelsea võib rõõmustada. Foto: Tim Ireland
16. detsember 2017, 19:15

VIDEO | Chelsea kaitsemängija geniaalne karistuslöök päästis meeskonnale võidu

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peetakse täna hulgaliselt mänge, millest ühes alistas Londoni Chelsea koduväljakul 1:0 Southamptoni.

Valitsev meister oli kogu kohtumise üritavamaks pooleks, kui vastase väravale tehti ligi veerandsada lööki. Küll aga lendas neist väravasse vaid üks, kui avapoolaja kolmandal üleminutil oli täpne Marcos Alonso.

Terava jala poolest tuntud kaitsemängija keerutas Fraser Forster seljataha kavala karistuslöögi. Vaata, kuidas Alonso otustava värava lõi:

Samal ajal peetud kohtumises oli Arsenal koduväljakul veidi kimpus Newcastle´iga. Võidupunktid saadi siiski kätte, kui kohtumise ainsa värava lõi 23. minutil Mesut Özil. Tabamus polnud sugugi paha:

Brighton ja Burnley leppisid 0:0 viiki, Watford jäi 1:4 alla Huddersfieldile. Praegu on käimas Stoke City ja West Hami kohtumine ning õhtu lõpetab Manchester City ja Tottenhami duell.